Firma VipService

 

Firma powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy sezonowej i stałej w sektorze hotelarstwa i gastronomi. Nasze doświadczenie i szerokie kontakty w branży, pozwalają nam zaoferować Państwa firmie, personel który jest niezbędny do dobrego funkcjonowania obiektu. Personel o wyspecjalizowanych umiejętnościach:pokojowa, kelner,  barman, kucharz, szef kuchni, kierownik sali, kierownik gastronomi/restauracji. Jak również osoby nie wykwalifikowane: pomoc techniczna, pomoc kuchenna, hostessy, prezenterów.

Efektem wykonywanych przez nas usług jest dobór takich kandydatów do pracy w Państwa Obiekcie, których zarówno kompetencje, jak i emocjonalne podstawy zachowań w środowisku pracy oraz osobowość zapewnią:

  • skuteczną realizację zadań na powierzonym stanowisku,
  • szybką i pełną adaptację do zastanej kultury organizacyjnej,
  • rozwój w ramach określonej przez firmę ścieżki kariery.

Wiele Firm poszukuje takich rozwiązań, które skutecznie ograniczą koszty ich funkcjonowania. Jedną z najczęstszych i najbardziej znanych sposobów redukcji kosztów jest ograniczenie zatrudnienia. Często w przedsiębiorstwach zdarza się sytuacja, gdy niezbędne staje się wsparcie przez dodatkowych pracowników. Wówczas, bez konieczności tworzenia dodatkowych etatów, można dzięki Agencji Pracy Tymczasowej uzupełnić istniejące wakaty.

Zasadniczym atutem naszych rozwiązań jest fakt, iż korzystają Państwo z usług pracowników Vip Service wtedy, kiedy zaistnieje takie zapotrzebowanie. Dzięki temu mogą Państwo bardzo elastycznie dopasować ilość personelu do aktualnego zapotrzebowania na pracę. Oferta naszych usług dotyczy m.in.: leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego, Outcoursing kadrowo-płacowyj firm, Pragniemy zapewnić Państwa, że współpraca z nami opiera się na partnerskich zasadach, a nasze elastyczne podejście do wielu spraw, a przy tym właściwa jakość świadczonych usług i konkurencyjna cena, często mają decydujący wpływ na wybór nas jako Partnera usług pracowniczych.

logo Vip Service

Spółka jawna - Jelenia Góra

Firma   /   Oferta   /   Współpraca   /   Galeria   /   Kontakt
Wykonanie: Lakre.pl