Pośrednictwo pracy

Znalezienie na własną rękę właściwego kandydata do pracy dla wielu firm jest kosztownym i czasochłonnym procesem. Dlatego VIP Service proponuje usługę doradztwo personalne. Jej ideą jest pomoc w szybkim i skutecznym dotarciu do odpowiednich kandydatów na dane stanowisko pracy. Dzięki doświadczeniu, stałej współpracy z największymi mediami elektronicznymi i tradycyjnymi, biurami karier oraz własnej bazie danych, jesteśmy w stanie dotrzeć do najlepszych kandydatów szybko i skutecznie.

Pomagamy pracodawcom w projektowaniu i realizacji procesów rekrutacyjnych. W ramach standardowej usługi Klient otrzymuje starannie wyselekcjonowane aplikacje najlepszych kandydatów wyłonionych na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych i wywiadów kompetencyjnych.

Za efekty naszej pracy bierzemy pełną odpowiedzialność – pośrednictwo pracy w VIP Service objęte jest gwarancją od 1 do 6 miesięcy (w zależności od stanowiska).

Realizujemy zlecenia zarówno na rekrutacje masowe realizowane w ramach stałej współpracy, jak również na pojedyncze stanowiska wymagające specyficznych, ściśle określonych kwalifikacji.

Czas realizacji projektu

Czas wykonania usługi nie przekracza zwykle 30 dni od momentu podpisania umowy. Czas realizacji zleceń nietypowych każdorazowo uzgadniany jest indywidualnie z Klientem.

Dyskrecja

Powierzając nam rekrutację mają Państwo pewność, że przekazane nam informacje dotyczące Państwa firmy trafią do kandydatów tylko w takim zakresie, na jaki wyrażą Państwo zgodę.

Gwarancja

Chcemy mieć pewność, że nasi klienci będą w pełni usatysfakcjonowani jakością wykonanych przez nas usług. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy zrealizowany przez nas projekt. Nasze usługi podlegają gwarancji, która rozpoczyna się z chwilą zatrudnienia wybranego kandydata i trwa od 1 do 6 miesięcy (w zależności od stanowiska).

W ramach udzielonej gwarancji zapewniamy kolejnego kandydata bez ponoszenia przez Klienta dodatkowych kosztów.

Koszty

Koszt usługi kształtuje się zwykle na poziomie od 1 do 3 miesięcznych wynagrodzeń  brutto, które oferowane jest na danym stanowisku. Nasze honorarium uzależnione jest od wielu czynników, w tym głównie od zakresu działań, które zleci nam Klient.

Przy stałej współpracy jesteśmy w stanie znacząco obniżyć koszty i zaproponować naszym Klientom znacznie niższe ceny naszych usług.

Spółka jawna - Jelenia Góra

Firma   /   Oferta   /   Współpraca   /   Galeria   /   Kontakt
Wykonanie: Lakre.pl